Таку думку у коментарі сайту "24" висловив головний редактор проекту BlackSeaNews, представник фонду "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко.

Він нагадав, що міжнародні партнери України ввели санкції, які не дозволяють їхнім компаніям займатися будь-якою діяльністю в Криму.

Навіть якщо компанія просто братиме участь у комерційній операції, пов'язаній з Кримом, вона потрапить до системи фінансового моніторингу та понесе збиток. Це здорожує для окупантів утримання території Криму. Раніше можна було, умовно кажучи, зафрахтувати іноземний паром і використовувати його. Зараз вони вже можуть лише купити його і під своїм прапором здійснювати комунікації з Кримом,
— сказав він.

Ще одним прикладом того, як блокада ускладнить життя окупантам, за словами експерта, може стати будівництво теплоелектростанції під Севастополем та Керченського мосту.

Для теплоелектростанції замовлені турбіни компанії Siemens, тому що росіяни таких турбін не виробляють. Схема така: турбіни замовлені нібито для проектів у Краснодарському краї, а за якийсь час їх переоформлять на Крим. Для будівництва Керченського мосту потрібна така техніка, якої росіяни не виробляли і виробляти ніколи не будуть. Тому вони будуть намагатися все різними шляхами її туди пригнати. Блокада — це удар по їхньому бюджету,
— розповів Клименко.

Нагадаємо, голова Меджлісу та народний депутат Рефат Чубаров повідомив, що активісти мають намір перекрити адміністративний кордон з анексованим Кримом 20 або 21 вересня.

Читайте також: Блокада Криму: чи допоможе це повернути півострів Україні?