Представник соцмережі Фредерік Уоленс повідомив, що Facebook працює з іншими інтернет-компаніями і фахівцями над виробленням методів боротьби із суїцидами. Він конкретно не повідомив, з якими саме компаніями співпрацює соцмережа, проте заявив, що спільна робота почалася ще в січні 2011 року.
Сформовані внаслідок спільної роботи методики можуть надалі використовувати інші інтернет-компанії, зазначив Фредерік Уоленс.
До консультацій, зокрема, залучаються ветеранські та ЛГБТ-організації, чиї члени схильні до підвищеного ризику суїциду.
Із грудня 2011 користувачі соцмережі можуть повідомити про підозрілу поведінку їхніх друзів, що може свідчити про те, що вони збираються покінчити з життям. В такому разі людина, на яку вказали його "френди", отримає повідомлення з пропозицією звернутися в центр психологічної допомоги. Сервіс працює лише на території США. При цьому в довідковому центрі соцмережі вказані контакти відповідних служб в деяких інших країнах.
Користувачі Facebook неодноразово повідомляли в соцмережі про плани покінчити з життям. Востаннє резонансний випадок стався 18 березня в Тайвані. Тоді жінка розповіла своїм "френдам", що збирається накласти на себе руки. Проте жоден з дев’яти людей, що знаходилися з нею в онлайн-чаті, не викликав поліцію, і жінка загинула.