Сергій Броневицький (в. о. головного архітектора м. Києва): “Ми плануємо в цьому році розробити план занування центральної частини міста, де будуть встановлені регламенти забудови, містобудівні умови обмеження будівництва для конкретних територій, тобто гранична висотність, щільність забудови, відстань від суміжних будівель”.

Пріоритетним завданням генплану є збереження діючих та будівництво нових соціальних об'єктів. Адже, кажуть, кількість населення невпинно зростає. Наразі мешканцями Києва офіційно є близько 3-х мільйонів людей. Неофіційно - всі 4.

Алла Шлапак (в. о. заступника голови КМДА): “Я сподіваюсь на те, що генеральний план пріоритетом, як було, так залишиться, щоб кожен мікрорайон мав школу, мав центр сімейної медицини, І ще одним пріоритетом є лікарня швидкої допомоги на правому березі”.

Натомість у Спілці архітекторів зауважують - нова концепція створена не на землі, а в повітрі.

Георгій Духовичний (заступник голови Київського осередку Спілки архітекторів України):
“Всі ті новації, що пропонуються в концепції, не покладені на основу з міського кадастру. Це значить, що все це не більше, ніж “повітряні замки”. Тому що власники землі на свою землю мають зовсім інші плани”.

"Повітряні замки" на папері аналізував столичний чільник Леонід Черновецький. Звітом зодчого лишився задоволений. Генеральний план ще мають схвалити мешканці міста. Лише після громадських слухань його віддадуть на затвердження депутатів.