Відомо, що в хокей на льоду грають справжні чоловіки, то, повірте, у хокей на траві грають справжні віртуози. Адже, аби "приборкати" м’ячик, який є меншим за тенісний, потрібне неабияке вміння.
До того ж, хокей на траві гарно розвиває логічне мислення, а також вчить долати перешкоди. Та найголовніше - те, що гра зміцнює здоров’я гравця. Зокрема, тренує опорно-руховий апарат та дихальну систему.
За гру гравець пробігає більше трьох кілометрів, і спалює більше 500 калорій. Тож завдяки цьому виду спорту можна і зайві кілограми скинути, і підтримати тіло в тонусі. Якщо ви хочете приділити увагу своєму здоров’ю, пізнати радість точного удару, радимо спробувати цей вид спорту.
Травма коліна
Найнеприємніше у спорті це, звісно ж, травми. Звичайно, повністю уникнути їх не вдасться, однак дотримання певних порад може знизити ризик їх виникнення. Особливо уразливий до травм колінний суглоб. Він найбільший в нашому тілі, але не найміцніший.
Вразливі колінні суглоби до ударів і сильних поштовхів. Аби їх захистити, важливо старатися падати, рівномірно розподіляючи силу. Тоді жоден суглоб не отримає надмірного удару, і проблем буде менше. Перед будь-яким тренуванням медики радять розігріти м’язи, які оточують суглоб.
Якщо від удару стався забій або крововилив, перша допомога - холод. Від холоду звужуються судини, відповідно крововилив буде меншим. Інша справа - якщо ви надірвали м'яз, меніск чи сухожилля. Тут важливий точний діагноз, і можливо, операція.
Щоб зменшити ризик, фахівці радять змінювати кросівки для бігу після кожних 500 кілометрів. Важливо також вживати поживну їжу з вмістом кальцію та вітаміну D, який допомагає організму засвоювати кальцій.
2 хв
Хокей на траві - розвиває логічне мислення
У справжній хокей грають на траві! Принаймні, так вважають любителі цього літнього виду спорту.