Коли чоловік знепритомнів, дружина зателефонувала 2 робітникам і попросила вирити велику яму. Нібито для резервуара з водою, а потім поховала чоловіка.

До теми Трамвай переїхав студентку з Індії: нові деталі трагедії в Харкові

Першою зникнення виявила донька

Дочка подружжя впродовж кількох днів розпитувала мати, куди подівся батько. Матір приховувала й нічого не говорила, проте після постійних запитань все ж розповіла дівчині. Вона зізналась, що її батько сам попросив поховати себе для того, щоб стати безсмертним.

Чоловік відчув біль у грудях незадовго до поховання. Тоді він сказав дружині, що начебто скоро помре. Опісля попросив поховати його живцем, щоб жити вічно.

Після смерті чоловіка, поліція викопала його тіло. Правоохоронці вже відправили його на розтин.

Вбивства в Україні: останні новини

  • На одному зі смітників біля столичної станції метро "Дружби народів" знайшли людські рештки. Підозрюваного у жорстокому злочині швидко затримали.
  • На Луганщині вбили 24-річного поліціянта Олександра Фахруддінова. Сєвєродонецький міський суд обрав запобіжний захід підозрюваному. Ним виявився колега поліцейського.
  • На Дніпропетровщині повідомили про загибель 4-річної дитини. Вона померла через жорстоке побиття, у якому звинуватили її батька.