Про це розповіла бабуся керченського стрілка Таїсія, передає "КП".

Читайте також: "Диявол, більше нічого": батько Рослякова вперше прокоментував трагедію у Керчі

За її словами, хлопець був добрий, чуйний, і завжди допомагав по господарству. Проте, за місяць до трагедії Владислав забрав усі фотографії з сімейного альбому.

Тиждень тому ми бачилися, настрій у нього хороший був. Правда, знаєте, що зараз мені здається дивним? Десь за місяць до всього цього, онук прийшов до мене та забрав всі сімейні фотографії. Витягнув їх з альбомів. До батька зайшов, у нього теж всі забрав. Сказав, що хоче їх перефотографувати та новий альбом зробити,
– розповіла жінка.

Вона пригадала, що в дитинстві онук був говірливою та активною дитиною, а коли підріс, то став дуже замкнутим і тихонею.

"Коли йому ноутбук купили, Владика взагалі з дому витягнути на вулицю неможливо стало – весь час в якісь ігри грав. А ось плани на майбутнє будував. Після коледжу хотів піти служити за контрактом. В армію його тягнуло", – сказала вона.

Нагадаємо, 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу. Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

За фактом розстрілу та вибуху у коледжі в Керчі спершу відкрили справу про теракт, проте згодом перекваліфікували її на масове вбивство.

Дивіться відео про масове вбивство у керченському коледжі: