Кандидатуру Бабича рекомендував комітет з закордонних справ Держдуми, однак проти прийому Бабича різко висловились деякі українські політики.

Донедавна Михайло Бабич представляв інтереси президента у Приволзькому федеральному окрузі. Він прославився у політичному світі завдяки своїй тактиці хамелеона.

Це людина, яка набуває ту форму, яка йому потрібна в даний момент для просування чи підвищення власної капіталізації,
– розповів російський журналіст Ігор Яковенко.

Колишній капітан ВДВ став мультимільйонером на початку 2000 років. Він був акціонером бавовняного комбінату. Після призначення його прізвище фігурувало у низці голосних скандалів.

Пізніше Бабич пропрацював три місяці прем’єром в Чечні, а потім – у міністерстві економічного розвитку. Саме там за ним закріпилось прізвисько "Міша-конфлікт".

Читайте також: Російські посли в Україні: хто і коли представляв інтереси Москви

Приволзький федеральний округ для Бабича був майже рідним. Проте навряд чи хтось з його мешканців скаже про особистий внесок повноважного представника у розвиток регіону.

Чого після приходу Бабича на посаду посла чекати у відносинах України з Росією не береться оцінювати ніхто. Але більшість експертів впевнені, що це буде не дружня стабільність і менш за все – нейтралітет.

Нагадаємо, що 28 липня Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова з посади надзвичайного і повноважного посла Російської Федерації в Україні. Зурабов працював на цій посаді 7 років.