Самі хусити також дали обіцянку про "неминучу відплату". Відповідну заяву зробили після атак, які здійснили Сполучені Штати та Велика Британія.

Читайте також Хто такі хусити, чому заблокували Червоне море та як це впливає на Росію та світову торгівлю

У США інформацію про атаку спростували

Звернімо увагу, що Центральне командування ВМС США заяву хуситів спростувало. У ньому наголосили, що постійно підтримували зв'язок з судном Ocean Jazz. За наявними даними, воно було у безпеці.

Згодом 22 січня видання Al Jazeera заявило, що у столиці Ємену Сані, яку контролюють хусити, пролунав вибух. Журналістам представник угруповання заявив, що під удар потрапила авіабаза Аль-Дайламі, а ще об'єкти у провінціях Таїз, Ель-Байда та Хадджа.

Цьому ж виданню офіційний представник США заявив, що удару завдали по ракетних платформах, безпілотниках, а також складах з озброєнням хуситів.

У виданні CNN зауважили, що за понад 10 днів це вже восьма серія атак з боку США по інфраструктурі хуситів. Для ударів використовували винищувачі. Вони злетіли з авіаносця "Двайт Ейзенхауер".

Уже після півночі, 23 січня, надійшло підтвердження і від уряду Великої Британії. У ньому заявили, що атакували військові об'єкти хуситів на околиці аеродрому Сани. Для цього використовували Paveway IV – високоточні керовані бомби.

Нагадаймо, що 11 січня США та Велика Британія завдали масованих ударів по об'єктах хуситів у Ємені. Як зазначив директор Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал-лейтенант Дуглас Сімс, тоді вдалося уразити майже 30 локацій.
За його словами, на кожній із них вдалося уразити по "декілька об'єктів".

Так, початкові удари стосувалися 16 окремих локацій. Кожна з них містила низку різних об'єктів… Після або відразу після цих ударів було ідентифіковано 12 інших локацій, де зберігалися предмети, які потенційно могли бути використані проти сил – морських і повітряних. Ці райони також були згодом уражені,
– заявив Сімс.

Він додав, що використали понад 150 різних боєприпасів під час цих атак. Їх запускали як з морських, так і з повітряних платформ, як британських, так і американських.