Раніше це ж видання повідомляло, що Ілон Макс вживав кокаїн, кетамін, екстазі тощо на закритих вечірках. Сам мільярдер все заперечував, зазначивши, що останні три роки у його крові не виявляли сліди наркотиків.

Дивіться також Ілон Маск на кілька годин втратив звання найбагатшої людини світу: хто його головний конкурент

Вживання наркотиків топменеджерами

Видання WSJ опублікувало нове розслідування щодо вживання наркотиків Ілоном Маском та його оточенням. У ньому стверджується, що кілька нинішніх, а також колишніх директорів Tesla та SpaceX відвідують з мільярдером вечірки, їздять на екзотичні канікули, розважаються на фестивалях.

Газета зазначає, що Маск створив навколо себе культуру у якій його оточення вважає, що від них очікують такої ж поведінки, як і й мільярдера – це стосується й вживання наркотиків. Вони думають, що відмова може засмутити мільярдера і вони прагнуть уникнути цього – співпраця принесла їм багато грошей і соціальний капітал.

Топменеджери компаній Ілона Маска мають глибокі особисті та фінансові звʼязки з підприємцем-мільярдером. Це викликає серед акціонерів ще й сумніви у незалежності членів ради правління. Такі конфлікти інтересів можуть суперечити вільним правилам, які регулюють те, що кваліфікується як незалежність у публічних компаніях.

Наркотики та Ілон Маск

  • На початку січня The Wall Streat Journal опублікував статтю, у якій, опираючись на слова стурбованих керівники та члени рад директорів компаній Ілона Маска, зазначили, що мільярдер активно вживає наркотики. Мовиться не лише про марихуану, а й значно важчі препарати.
  • Наближені до Маска розповіли, що коли той відвідував закриті вечірки, учасники підписували документи про нерозголошення і здавали телефони. Все для того, щоб мільярдер міг спокійно приймати заборонені препарати. Наприклад, на вечірці в Лос-Анджелесі він приймав ЛСД, у Мексиці — психоделічні гриби, а в Маямі — кетамін. До списку його захоплень джерела також додають кокаїн та екстазі.
  • Водночас сам Ілон Маск спростував цю статтю. Він зазначив, що на прохання NASA протягом 3 років проходив випадкові тестування на наркотики. За його словами, у нього не було виявлено слідів жодних наркотиків.