У вівторок, 16 липня, Нова Зеландія опублікує індекс споживчих цін. Австралія оголосить протокол засідання комітету з грошово-кредитної політики.
Серед важливих статистичних даних варто звернути увагу на інфляцію у Великобританії, США, а також індекс настроїв у ділових колах Німеччини від інституту економічних досліджень ZEW.
На середу, 17 липня, заплановане оприлюднення даних з ринку праці Великобританії, зокрема, щодо зміни кількості заявок на одержання допомоги з безробіття. Крім того, Комітет з монетарної політики Банку Англії ухвалюватиме рішення щодо програми покупки активів і розміру основної відсоткової ставки.
«Важливою новиною нового тижня стануть дані з Китаю. Вийде обсяг внутрішнього валового продукту, який, на жаль, за очікуваннями аналітиків складе всього лише 7,5%. Це значно менше, ніж попередні показники і зайвий раз демонструє, що китайська економіка зараз перебуває в плавному спаді», - розповів провідний аналітик компанії TeleTrade Богдан Терзі.
У четвер, 18 липня, варто звернути увагу на дані з роздрібних продажів у Великобританії, аукціони з 10-ти річними держоблігаціями Франції та Іспанії, статистику з ринку праці США і виробничий індекс ФРС-Філадельфії.
Ще однією важливою подією поточного тижня, за словами Терзі стануть дані щодо обсягу роздрібних продажів США. Відтак, можна буде побачити чи дійсно в економіці Сполучених Штатів спостерігається те зростання, про яке говорить глава Федрезерву Бен Бернанке.
Серед подій п'ятниці, 19 липня, фахівці радять звернути увагу на індекс споживчих цін Канади. Також цього дня проходитиме зустріч країн-членів Великої Двадцятки, яка триватиме 2 дні.