Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", з посиланням на слова прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Читайте також: Що вдалося продати та за скільки під час першого місяця малої приватизації

Серед вимог до потенційного покупця Кабмін встановив: своєчасну оплату податків і зборів та виплата заробітної плати, формування запасів палива для повноцінної роботи ТЕС, підтримка працездатності обладнання і дотримання заходів для можливої ​​роботи товариства в Європейській мережі системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E).

Кабмін дотримався порад радника з приватизації "Центренерго" польського підрозділу EY – Ernst & Young z Corporate Finance sp.k та встановив відповідну ціну.

Приватизація "Центренерго" є однією з ключових умов переговорів з МВФ, але процес затягується з 201. За підсумками минулого року компанія в 4,9 рази збільшила чистий прибуток – до 1,9 мільярдів гривень. Активи на кінець 2017 року перевищили 10 мільярдів гривень.

Чим займається "Центренерго"? Найбільша енергогенеруюча держкомпанія. 78,3% акцій належить Фонду держмайна. Експлуатує 23 блоки (18 – пиловугільні і 5 – газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною потужністю майже 7,7 ГВт (близько 14% від всеукраїнського показника).