Як повідомляє The Daily Mail, про початок аукціону оголосили у грудні 2019 року. Тоді на сайті агентства ескорту з'явилась інформація, що 19-річна дівчина хоче продати свою цноту на аукціоні. Для цього вона записала відеозвернення, в якому розповіла, що родом з України, проте наразі проживає у США. Катерина вирішила не приховувати і причину такого рішення.

Читайте також: Засновниця секс-готелю: Секс – важлива частина життя, але у нас її обходять стороною 18+

"Я кілька разів задумувалася над тим, щоб не продавати свою цноту. Це, безумовно, важке рішення через неможливість повернути все назад. Вибір між втратою цноти з тим, кого я люблю, і можливістю виграти мільйон. Однак я думаю, що більша ймовірність, що я пошкодую, якщо не прийму ці гроші. Адже майбутній хлопець може покинути мене у будь-яку хвилину", – пояснила вона.

19-річна українка продала свою цноту
19-річна українка продала свою цноту / The Daily Mail

Ціна на аукціоні стартувала зі 100 тисяч євро. Для участі в торгах могли брати участь чоловіки, які мають на рахунку не менше, ніж 10 мільйонів євро. Цноту українки купив 58-річний бізнесмен з Мюнхена, який навіть готовий одружитись з 19-річною Катериною та виплачувати їй щомісяця по 10 тисяч євро. Імені його представники аукціону не розголошують, однак додають, що мільйонер вже вніс депозит в розмірі 10% від загальної суми.

Окрім цього, цноту українки хотіли придбати юрист з Нью-Йорка, пропонуючи мільйон євро, та співак з Токіо – за 900 тисяч євро. Катерина зізналась, що витратить гроші на подорожі та розкішне життя.