Тепер виховательці загрожує позбавлення волі на декілька років. До речі, таке "виховання" у дитячому будинку було не вперше.

Зверніть увагу Тіло у синцях: в дитсадку Ужгорода побили дитину харківської блогерки Корячки

На Київщині вихователька катувала дитину

Як розповів начальник Головного управління Нацполіції у Київській області Андрій Нєбитов, на Фастівщині вихователька дитячого будинку відверто катувала 9-річну дівчинку. На тілі дитини виявили січені рани.

Найгірше те, що такі огидні методи "виховання" у цьому закладі за попередніми даними застосовувались вже не вперше. Усі 19 дітей цього дитячого будинку вилучені і перебувають у лікарні для проведення обстеження, а також з’ясування всіх обставин події,
– зазначив Нєбитов.


Вихователька дитячого будинку катувала дівчинку / фото Андрій Нєбитов

Що загрожує зловмисниці

51-річна вихователька виявилась уродженкою Києва. Її вже затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання.

За побої і знущання з дитини жінці загрожує до 6 років позбавлення волі.

"Закликаю усіх, якщо вам відомі випадки насилля над дітьми, повідомляйте соціальні служби, або органи Національної поліції", – наголосив Нєбитов.

Інші подібні випадки

  • У селі Велика Бузова в Полтавській області вихователька дитячого садочку накричала на трирічного хлопчика. А все через те, що дитина не могла самостійно одягнутися і взутися.
  • У Житомирі мама вихованця одного з садочків міста звинувачує виховательку у побитті свого сина. Жінка помітила у 6-річного хлопчика синці на обличчі.
  • Окрім цього, в дитсадку Ужгорода побили дитину харківської блогерки. За словами дитини, вихователька її вдарила за те, що та захотіла подивитись у дзеркало.