Щоб угода набрала чинності, український парламент має ухвалити низку інфраструктурних законів. Перші з яких уже внесли до транспортної стратегії України. І їх обговорення має розпочатися вже наступного тижня.
Читайте також: У Ryanair прокоментували інформацію про повернення на ринок України
"Ми віримо в Україну, як хаб між Європою та Азією. Ми віримо, що ті речі, які створюємо сьогодні дадуть нову якість життя для українців. Це стосується спільного авіаційного простору", – зазначив Омелян.
Ми дуже сподіваємось, що відповідні законодавчі акти щодо української залізниці, щодо внутрішньоводних шляхів, Верховною Радою, будуть затверджені найближчим часом. Також уряд має розуміти, що просте затвердження цих документів є не достатнім кроком, важливішим є їх практичне втілення,
– наголосив гендиректор з питань мобільності та транспорту Єврокомісії Хенрік Хололей.
Що таке єдине небо Європи? Це ініціатива Європейської Комісії, відповідно до якої розподіл повітряного простору і його керування будуть єдиними для більшості країн Європи (Європейської спільної авіаційної зони). Ініціатива Європейської Комісії спрямована на підвищення безпеки, ліквідацію поділу та розбіжностей у керуванні повітряним рухом, забезпечення тіснішої співпраці з армією в організації керування повітряним рухом, а в законодавчому процесі збільшення пропускної здатності повітряного простору, підвищення ефективності системи керування повітряним рухом, а також сприяння впровадженню нових технологій.