Електростанцію планували збудувати в Краснодарському краї, щоб постачати електроенергію в тому числі і для окупованого Криму.
Проте до 1 липня, коли був встановлений дедлайн конкурсу, жоден інвестор так і не зголосився, щоб взяти в ньому участь, пише Reuters.
Російська влада змушена була визнати конкурс таким, що не відбувся, проте про причини відсутності інвесторів говорити не захотіли.
Дивіться також: Світла нема, але є пам'ятник: в Криму увіковічили відключення електрик
Конкурс мав визначити інвестора для будівництва до 2018 року електростанції на Таманському півострові потужністю 450 мегават, яка потрібна для покриття дефіциту південно-західного енергорайону Краснодарського краю Росії, а також, щоб постачати світло в окупований Крим.
Проектом цікавилися кілька іноземних інвестори: підконтрольна німецькому концерну E. ON Russia (зараз "Юніпро"), Enel Russia і російський "Фортум", що належить фінському концерну Fortum, а також держенергохолдинг "Інтеррао", генеруюча компанія Татарстану, що входить в держкорпорацію "Ростех" інжинірингова "Технопромекспорт" і неназваний чиновниками китайський інвестор.
Читайте також: Енергоблокада Криму завдала потужного удару по економіці окупованого півострова
За даними джерел видання, потенційних інвесторів відлякали, як стислі терміни для реалізації проекту, так і можливі санкції через те, що він стосується анексованого Криму.
Зараз основні потреби окупованого Криму в електроенергії забезпечує Росія з території Краснодарського краю, який також є енергодефіцитним.
Нагадаємо, 22 листопада 2015 року активісти на адмінкордоні Херсонської області та анексованого Криму підірвали електроопори, які постачали електроенергію на окупований півострів. Після цього на півострові ввели графіки віялових відключень електрики.