За словами Меркель, обмеження на пересування діятимуть як мінімум до 19 квітня, пише DW.

Поки ж федеральний уряд розмірковує над тим, як згодом виглядатимуть можливі послаблення, які запроваджуватимуться покроково. Однак дата їх запровадження зараз не обговорюється.

Читайте також ЄС хоче вийти з кризи: де і коли планують пом'якшити карантин

Влада побоюється, що після послаблення обмежень можливе зростання кількості захворювань на COVID-19, через яке знову доведеться вводити обмеження. Тому перед ухваленням рішення про послаблення обмежень враховуватимуть низку факторів, зокрема, й кількість пацієнтів, які одужали. Меркель заявила, що кількість випадків зараження коронавірусом потрібно знизити до межі, за якої можна бути впевненими в тому, що система охорони здоров'я не буде перевантажена.

Однак обмеження свободи пересування існуватиме лише доти, доки це необхідно з міркувань охорони здоров'я. А послаблення не означатиме одразу повернення до нормального стану.


Чому слід залишатися вдома / Інфографіка 24 каналу

Коронавірус в Німеччині у цифрах

  • Німеччина перебуває на четвертому місці у світі за кількістю інфікованих на коронавірус – понад 103 тисячі осіб.
  • В країні зафіксовано 1810 смертей від COVID-19.
  • Попри чималу кількість інфікованих, в країні чотири днів поспіль зафіксовано падіння темпів поширення інфекції. Якщо 5 квітня було зафіксовано 5936 нових випадків зараження, то вранці 6 квітня цей показник становив 3677 випадків.