Таке рішення покликане вирішити завдання управління і забезпечення безпеки наявного комп'ютерного парку віддаленим способом з будь-якої точки земної кулі. При цьому впровадження Windows Intune не вимагатиме проведення реструктуризації інфраструктури управління, що використовується, і не викличе збільшення інвестицій.
Windows Intune дозволить здійснювати управління комп'ютером за допомогою веб-консолі, встановлювати оновлення або пакети оновлень, забезпечувати захист від різноманітних загроз за допомогою Microsoft Malware Protection Engine, підтримувати політику безпеки, отримувати повідомлення про різні події віддаленого комп'ютера, організовувати віддалений доступ до даних , керувати програмним забезпеченням і апаратними засобами.
Корпоративні користувачі за допомогою Windows Intune отримують доступ до оновлення операційної системи до редакції Windows 7 Enterprise, яка раніше була доступна лише для передплатників Software Assurance, а також інструментів управління і віртуалізації Microsoft Desktop Optimization Pack. Даний пакет дозволяє вирішувати багато проблем, що виникають на комп'ютері. Наприклад, відновлювати дані з накопичувачів, запускати віртуальні середовища. Тепер всі ці можливості будуть доступні також і для віддалених адміністраторів завдяки використанню сервісу Windows Intune. Раніше пакет Microsoft Desktop Optimization Pack також був доступний тільки для передплатників Software Assurance. Для користувачів Windows 7 Enterprise доступні такі інструменти, як BitLocker і BitLocker To Go.
Доступ до бета-тестування сервісу Windows Intune отримають перші 1000 клієнтів і партнерів Microsoft, які висловили таке бажання до 16 травня цього року і перебувають у США, Канаді, Мексиці або Пуерто-Ріко. Після закінчення бета-тестування сервіс Windows Intune можна буде замовити нарівні з іншими онлайн-сервісами Microsoft. Очікується, що даний сервіс стане доступний усім бажаючим користувачам протягом року після початку його бета-тестування. Про ціну підписки або ліцензування сервісу поки не повідомляється.