Відповідне рішення прийняв Кабмін.
Важливо: Хто має найбільші шанси стати наступним мером Києва
Новина доповнюється...
Ткаченко раніше подав декларацію в НАЗК, у якій вказав, що претендує на цю посаду. Окрім того, "слуга народу" свої амбіції стосовно посади глави КМДА підтверджував в ефірі "Радіо НВ".
Що відомо про Олександра Ткаченка?
Він керівник комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, депутат від "Слуги народу", а раніше – генеральний директор "1+1". У ЗМІ неодноразово називали його претендентом на посаду міського голови Києва на наступних виборах.
Олександр Ткаченко закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, факультет журналістики. Він також отримав диплом Harvard Business School за програмою "Business of Entertainment, Media, and Sports". У 2018 завершив навчання у INSEAD Business School в Сінгапурі за програмою "Value Creation for Owners and Directors".
Зверніть увагу: Новий закон про Київ і дострокові вибори в столиці: що пропонує "Слуга народу"
У декларації за 2018 рік Ткаченко зазначив дві квартири в Києві. Одна з них належить його дружині. Також там є інформація про два автомобілі (Land Rover і BMW X5), корпоративні права на "Телерадіокомпанію "Студія 1+1", "Солюшнс", theБабель, "Кінолав", "Книголав", "Квартал ТВ", "1+1 Продакшн" і "А. Т. Трейдинг" (на загальну суму 50,7 мільйона гривень).
Він також вказав, що має готівкою понад 300 тисяч доларів і 6,98 мільйона гривень, а на рахунках в банках – понад 9 тисяч доларів і 200 тисяч гривень.
Що відомо про звільнення Кличка з посади голови КМДА?Віталій Кличко, але ще у липні 2019 року керівник Офісу Президента Андрій Богдан запропонував звільнити Віталія Кличка. Уряд Володимира Гройсмана це питання розглядати відмовився. Новий Кабінет Міністрів схвалив подання про звільнення Кличка з посади голови КМДА 4 вересня і тоді ж скерував відповідний документ до Офісу Президента.
Того ж дня в КМДА опублікували звернення голів фракцій Київради до Зеленського з проханням знову призначити Кличка на посаду голови міськдержадміністрації. Потім низка депутатів заявила, що документ за підписом "голів фракцій" з проханням перепризначити Кличка не узгоджувався у фракціях. Мовляв, він є маніпуляцією, і вони її не підтримують.
12 вересня Віталій Кличко заявив, що починає консультації з головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради 8-го скликання.