У прямому ефірі Телеканалу новин "24" журналістка повідомила, що на місце події відразу викликали наряд поліції, а також у присутності юристів склали заяву про злочин, адже журналісти переконанні – це перешкоджання їх професійній діяльності.

Седлецька зазначила, що ніхто з журналістів не приховував мету перебування під будівлею СБУ. Ті працівники СБУ та охоронці, які перебували поруч, були проінформовані, що журналісти виконують редакційне завдання та знімають матеріал на тему коштовних автомобілів. Саме на цих автомобілях пересуваються працівники СБУ, котрі мають зарплату у розмірі від 2 до 5 тисяч гривень на місяць. Саме такий факт підштовхує до висновку, що тут присутня корупційна складова.

Журналістів силоміць скрутили, пошкодили камеру, затягнули до будівлі та чинили на них тиск, аби вони зізналися у шпигунстві,
— розповідає журналіст.

Після оприлюднення інформації про затримання, голова СБУ попросив про зустріч зі знімальною групою та головним редактором. Грицак висловився про проведення внутрішнього прозорого розслідування. Проте журналістка зазначає, що при бажанні розслідувати цю справу можна за декілька годин, адже камери спостереження зафіксували цей інцидент.

Є ризик, що покарають низову ланку. Я не вірю, що в такі структурі хтось діяв самовільно. Однозначно була вказівка "згори",
— переконана журналістка.

Нагадаємо, сьогодні, 2-го жовтня, у Києві під час виконання завдання затримали журналіста програми розслідувань "Схеми. Корупція в деталях" Михайла Ткача та оператора Кирила Лазаревича.