Гала-концерт, який відбувся у форматі своєрідної співочої біографії Івана Козловського, відкривали вихованці музичної школи із рідного села співака – Мар’янівки. У концертній програмі також брали участь народні артисти України Олександр Кравченко та Роман Гриньків, заслужені артисти Володимир Опенько та Ольга Войченко, лауреати міжнародних конкурсів Алла Родіна, Ангел Георгієв, виконавці Динило Матвієнко, Ольга Янушкевич, Андрій Григоренко та інші.
Кожний номер концерту був винятковий. Так "Фрагмент сюїти для фортепіано" супроводжувався кастаньєтами, якими віртуозно володіє Ольга Шарапа, а довершував образ – справжній іспанський костюм виконавиці. Оплески переповненого глядачами залу викликав інструментальний твір "Сутінки" у виконанні його автора – народного артиста України бандуриста Романа Гриньківа та лауреата міжнародних конкурсів Армена Костандяна (дудук). Також прозвучали арії з опер, в яких свого часу співав Козловський. Наприкінці, під овації залу завершив програму ансамбль барабанщиків школи "DrumArt". По-родинному тепло вела концерт заслужений артист України Оксана Антонюк.
Творча спадщина великого тенора Івана Семеновича Козловського – це золотий фонд України. Популяризація творчості нашого видатного земляка – першочергова задача нашого Центру. А також в співзвучності до цього основного напрямку нашої діяльності ми плануємо ще безліч цікавих культурно-мистецьких проектів. Слідкуйте за афішею,
– сказав керівник МКЦ ім. І.Козловського Геннадій Андрющенко.
До речі, у залах виставлені дійсно унікальні фото, які для експозиції передав один з нащадків співака – Віктор Феодосійович Муравицький. На одній з фотографій Іван Козловський у вбранні півчого Михайлівського Собору (Київ, 1908 рік). Це одна з перших світлин співака. Також представлена добірка фото співака у домашньому колі, під час святкувань його ювілеїв, і звичайно ж, світлини Козловського у різноманітних театральних образах.
Додамо, що виставка буде працювати впродовж місяця.
Читайте також: Талановиті українські музиканти, яких ви ще не чули