Відповідну інформацію 13 червня оприлюднила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. За її словами, лідери "Великої сімки" перебувають на шляху до @COP26 – 26 Конференції ООН щодо зміни клімату у Глазго, яка запланована на 1 – 12 листопада 2021 року.

До теми Протистояння Китаю і боротьба з пандемією: про що говорили у другий день саміту G7

"Партнери по G7 підписали знакові спільні зобов'язання щодо досягнення нульових викидів до 2050 року, найпізніше, та утримання підвищення температури у межах 1,5 градуса Цельсія на досяжну перспективу. Ми зробимо все необхідне, щоб дотримати ці 1,5 градуса", – написала Урсула фон дер Ляєн.

Як досягатимуть кліматичних цілей

Окрім того, у наступному повідомленні у твіттері вона звернула увагу на способи, якими найбільш розвинуті країни світу досягатимуть відповідних кліматичних цілей.

Нам потрібно декарбонізувати енергетичний сектор – 25% енергії Європейського Союзу виходить від відновлювальних джерел і ми поставили за мету досягти 38% до 2030 року,
– зазначила президентка Єврокомісії.

Також вона додала, що партнери щодо "Великої сімки" погодилися поступово відмовитися від вугілля.

Лідери G7 погодили спільні кліматичні цілі до 2050 року: відео 24 каналу

Саміт G7 у Великій Британії: головне

  • Лідери країн "Великої сімки" зібралися на саміт у Великій Британії, який запланували на 11 – 13 червня. Це перша з початку пандемії очна зустріч лідерів G7.
  • Як "країн-гостів" до зустрічі запросили Австралію, Індію, Південну Корею та Південно-Африканську республіку.
  • Головними темами зустрічі є протидія пандемії COVID-19, підтримка міжнародного правопорядку та реагування на виклики у сфері міжнародної безпеки зокрема.