Щоб врятувати дівчинку, їй необхідно вколоти найдорожчий у світі препарат. Його вартість становить 2 мільйони доларів.

До теми Ціна життя – 2 мільйони доларів, – дівчинка потребує найдорожчого у світі уколу, щоб вижити

За 2 дні на лікування дівчинки зібрали понад пів мільйона

До акції "Квіти зів'януть, а життя розквітне", яку організував благодійний фонд "Із янголом на плечі", приєдналися 186 навчальних закладів Львова та області. Замість квітів, які учні традиційно купують вчителям на День знань, гроші перерахують на лікування Вікторії Полюги.

Директор фонду Юрій Федечко розповів, що станом на ранок 3 вересня вже перерахували майже 530 тисяч гривень. За його словами, гроші продовжують надходити. Наразі є підтвердження від 50 навчальних закладів, які скерували на рахунок фонду гроші для дівчинки із СМА.

Усі гроші, які надійдуть на рахунок БФ "Із янголом на плечі" до 7 вересня включно, будуть перераховані на лікування Вікторії Полюги,
– зазначив Федечко.

За його словами, загалом на лікування дівчинки вже вдалося зібрати 20,5 мільйона гривень. Однак поки цих грошей не вистачає – потрібно ще 34,5 мільйона гривень.

Зауважте Має опікуватись держава: Садовий закликав Зеленського прийняти програму лікування дітей зі СМА

Коротко про хворобу дівчинки

  • У півторарічної львів'янки Вікторії Полюги діагностували спінальну м'язову атрофію.
  • СМА – це рідкісне нервово-м'язове захворювання, яке супроводжується втратою мотонейронів та прогресивною атрофією м'язів. Хвороба призводить до ранньої смерті.
  • Для порятунку дівчинки створили платформу "Мільйон троянд для Вікторії". Там можна придбати кілька віртуальних квітів. Одна троянда коштує всього 65 гривень.
  • Життя Вікторії може врятувати препарат Золгенсма. Однак ввести його потрібно до досягнення нею 2 років, інакше ліки не подіють.
  • Гроші на порятунок життя дівчинки збирають усім Львовом. Наприклад, у червні учасники щорічного півмарафону долучились до збору на найдорожчий укол у світі для Вікторії.