“Сьогодні усі ми, і ціла Україна, йдемо хресною дорогою складних випробувань. І все у наших руках. Якщо будемо єдиними, будемо любити Бога, важко й багато працювати - то переможемо. Я вірю в Україну, я вірю в українців”, - сказав мер Львова.
Україна йде хресною дорогою складних випробувань, та все в наших руках, — Садовий
![Україна йде хресною дорогою складних випробувань, та все в наших руках, — Садовий Україна йде хресною дорогою складних випробувань, та все в наших руках, — Садовий](https://24tv.ua/resources/photos/news/201404/434566.jpg?v=1661292195000)
Мер Львова Андрій Садовий у щорічному великодньому відеозверненні, сказав, що Великодні свята - це перемога добра над злом.