"Піду до кінця — мені шляху назад немає", — заявила Любов Ковальова.

"У мене ціла тека доказів, тому я і їздила до Європи. Зараз вони всіляко придумують: мовляв, в тому, що Владу винесли такий вирок, мама винна. Тому що адвоката найняла, почала боротися, тому що на суді син розповів правду, і у них пішло все не за сценарієм. Вони думали, що залякають хлопців, і ті мовчатимуть. Так, Діма мовчав, а син мій не став мовчати. Не було жодних доказів провини і Діми Коновалова — нічого немає, крім петард і дитячих вибухопакетів, які він нібито підривав. Це ж треба — покласти такий гріх на хлопців", — каже Любов Ковальова.

Вона також повідомила, що до останнього моменту сподівалась, що сина не стратять.

"Надія була. 12 березня почалася сесія Комітету ООН з прав людини, яка триватиме до кінця місяця. 23 березня Європарламент виносить якесь рішення щодо Білорусі, причому, напевно, рішення жорстке. Я все ж таки сподівалася, що буде якийсь торг", — сказала Любов Ковальова.

Як раніше повідомлялось, загальнонаціональне телебачення Білорусі повідомило, що смертний вирок щодо обвинувачених у вибуху мінського метро Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова приведений у виконання.