Таку думку сайту "24" висловив політичний експерт Сергій Постоловський.

Як говорить політолог, у Росії незабаром президентські вибори, тому невідомо, чи можна від Путіна очікувати якихось реальних кроків назустріч. А от після виборів перед Путіним постане інше питання – економічного розвитку країни.

Читайте також: 210 відтінків Путіна: чи стримають Росію чорні "кремлівські списки"?

Економічна ситуація в Росії погана. Тому Путін після виборів почне формувати новий уряд. Вочевидь, прем’єра Дмитра Медвєдєва відправлять у відставку. Путіну потрібно буде забезпечити хоча б мінімальне економічне зростання і соціальну стабільність. При збереженні нинішніх позицій Росії по Донбасу це завдання буде складно вирішити,
– зазначає Постоловський.

Експерт зауважує, що Росія може погодитися частково на умови Заходу і України щодо миротворців. Але перед тим, як вводити миротворчу місію, вимагатиме надати ОРДЛО особливий статус і провести місцеві вибори. Для Росії, наголошує експерт, важливо зберегти свою військову присутність і вплив на Донбасі.

"Між США і Росією зараз іде гра нервів, хто кого пересилить. Росія себе вважає супердержавою. США апріорі економічно і військово супердержава. Ніхто не хоче поступатися і показувати свою слабкість на світовій арені в такий історичний момент. Багато залежить від того, що говоритимуть Путіну ті, хто потрапив у "кремлівські списки". Втім, якщо Кремль почне масштабну ескалацію на Донбасі з намірами захопити нові населені пункти, то "кремлівський список" стане офіційним", – наголосив Сергій Постоловський.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану "кремлівську доповідь". До списку увійшли наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен, які розділені на чотири категорії: "Президентська адміністрація", "Кабінет міністрів", "Інші високопоставлені політичні лідери" та "Олігархи".