"Я ще на своєму віку не бачив, щоб людина стріляла собі в потилицю. Я бачив тисячі самогубств, на які особисто виїжджав. Який сенс стріляти в потилицю? У такому разі можна зробити лише "дотичне" поранення. Такого я навіть в криміналістичній літературі ніде не читав", - розповів Геннадій Москаль.

За його словами, якщо б підозрюваний у вбивствах в "Каравані" хотів покінчити з життям самогубством, то він зробив би це одразу після злочину.

"Він був у стані афекту, в стані нервового збудження. Перед ним був глухий кут, йому світило довічне ув'язнення. Він це розумів, але не вчинив самогубство відразу", - додав Москаль.

Також нардеп припустив, що Ярослав Мазурок спокійно міг залишити територію України, поїхати в Росію, купити собі паспорт.

"Чому він цього не зробив? Тому що було де ховатися, було що їсти, йому хтось давав гроші… Версія про те, що Мазурка вбили, має право на життя. На це повинні відповісти судмедексперти, але таку інформацію ніхто нам не надає", - зазначив Геннадій Москаль.

До слова, у ході розслідування після виявленого тіла підозрюваного у вбивствах в "Каравані" правоохоронці встановили, що через Сирецький парк, в якому знайшли тіло Ярослава Мазурка, він міг іти до свого дому.