Зображення знаменитого діснеївського мишеняти, розміщене на офіційному сайті космічної місії. Воно складається з трьох кратерів: центральний кратер — 105 кілометрів у діаметрі — з боків прикрашений двома меншими кратерами, які нагадують вуха гризуна. Сам кратер Міккі Маус знаходиться на північному заході від великого кратера Магрітт, розташованого біля Південного полюса планети.

Фотографію зробили 3 червня з допомогою вузькокутової камери NAC в рамках кампанії зі зйомки поверхні Меркурія при малих кутах падіння сонячних променів.

В умовах, коли Сонце знаходиться дуже низько до обрію, на фото добре помітні найменші нерівності — вони відкидають дуже довгі тіні, що дозволяє скласти дуже точні карти. Розширення фото складає 188 метрів на піксель.

Меркурій — найближча до Сонця і найменша в Сонячній системі планета. Про неї відомо порівняно небагато: практично повну карту Меркурія вдалося скласти лише у 2009 році на основі даних зонда Mariner-10, який вивчав планету у 1970-х роках, і апарату Messenger, який запустили у серпні 2004 року.