Про це пише журналіст Financial Times Евард Лус. На його думку, Трамп вже ніколи не уникне теми Росії.

Читайте також: Трамп повністю визнає втручання Росії у вибори президента США, – Білий дім

У фокусі уваги обвинувального висновку Мюллера – санкт-петербурзька "фабрика тролів", яка проводила кампанії із дезінформації в соцмережах до та після президентської гонки у США, зазначається у статті. В документі, оприлюдненому спецпрокурором на минулому тижні, не зазначалося про злом електронної пошти Демократичної партії США та старших співробітників штабу Гілларі Клінтон.

На відміну від операції із розповсюдження фальшивих новин, яку очолював друг глави Кремля Євген Пригожин, злом пошти, вірогідно, здійснили ФСБ і ГРУ – дві головні російські спецслужби. Вони злили свої матеріали в мережу через Wikileaks – сайт політичного втікача та програміста Джуліана Ассанжа, нагадує автор публікації.

Нехай навіть Трамп більше не цікавиться Росією – вона все одно цікавиться ним. Звинувачення Мюллера – лише початок. Коли спецпрокурор добереться до злому виборів Москвою, у списку звинувачених побільшає росіян та американців. Розслідування щодо Вотергейту (політичний скандал у США 1972 – 1974 років, що закінчився відставкою президента країни Річарда Ніксона – "24") зайняло два роки. Саме стільки знадобилося для оголошення імпічменту Ніксону. Мюллер працює дев'ять місяців і, здається, діє за схожим графіком,
– прогнозує Лус.

Читайте також: Список із 13 звинувачених росіян здається жартом, – екс-працівниця кремлівської "фабрики тролів"

Із чого розпочалося розслідування щодо втручання Росії у вибори в США у 2016? Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Поштовхом для початку "російського розслідування" стало також досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.