1. Небезпечний вірус Коксакі: симптоми та шляхи зараження
Сім’я українців заразилась вірусом Коксакі під час відпочину у Туреччині. Наскільки небезпечний цей вірус, його симптоми, лікування та ймовірні шляхи зараження – читайте далі.

2. Кремль у безвихідній ситуації, і винен у всьому Путін
Спроби Кремля довести, що Росія спроможна на рівних конкурувати зі Сполученими Штатами та має підстави говорити про відновлення біполярного світу, стають все більш абсурдними. Парадокс у тому, що Путін фактично власноруч створив цю ситуацію. Читайте далі...

3. Отказ Грибаускайте от общения с Порошенко – признак разочарования в Украине
Полетал человек немножко на истребителе. И? Разве это имеет какое-то значение? Разве это сократит интенсивность фаворитских войн за лакомые пастбища? Почему же тогда Грибаускайте отказалась разговаривать с Порошенко – читайте тут.

4. Бережна навіть погинути примудрилася, як жила: в брехні
От зачовпали мене ті емпати. "Ой, не можна про загибель людини жартувати. Ой, це не по-християнськи. Ой, а про бійців наших загиблих стільки не пишуть, скільки про одну риганалку!". А от що я вам скажу на це, дітоньки мої, читайте далі.

5. Украина и Крым: в поисках виновных, в ожидании деоккупации
Настроения крымчан в отношении Украины постепенно меняются: в путинские страшилки о "киевской хунте" они верят все меньше, а ностальгические мысли о "золотых" украинских временах жителей оккупированного полуострова посещают все чаще. Когда же они начнут действовать: детали тут.

Читайте також: Будні "ЛНР": у школах з першого дня виховують майбутніх "добровольців"