Крім того, член президії FDP продовжує співпрацювати з російськими енергетичними компаніями.
Важливо Пентагон створив у Німеччині центр контролю за військовою допомогою Україні
Ідею запровадження проти Шрьодера санкцій підтримали представники:
- ХДС,
- "Зелених",
- Вільних демократів.
Член президії FDP Моріц Кьорнер зауважив, що Шрьодер вже заслуговує на місце у списку осіб з близького кола Володимира Путіна, і є радше не "представником верхівки внутрішньої німецької політики, а Кремля". Схожу думку висловив і член ХДС Родеріх Кізеветтер.
Той факт, що Шрьодер все ще не дистанціювався від Путіна і Росії, лише доводить, наскільки "міцно" він у них на службі… Тож варто говорити про санкції проти усього оточення Путіна. Зокрема, і Шрьодера,
– вважає Кізеветтер.
Член SPD Міхаель Рот не виключив європейських санкцій проти ексканцлера. Він висловив жаль з приводу того, що Німеччині доводиться серйозно обговорювати можливі санкції проти колишнього лідера, який став російським лобістом.
Що про це каже сам Шрьодер
У нещодавньому великому інтерв'ю New York Times Шрьодер захищав необхідність підтримувати співпрацю з Росією, попри війну в Україні. Він сказав також, що не вірить в особисту причетність Путіна до воєнних злочинів у Бучі, а також вважає, що очільник Кремля "сам зацікавлений якнайшвидше закінчити війну, але це не так просто".
Що відомо про Шрьодера
Політик з 2017 року є членом та головою ради директорів "Роснафти". Востаннє його переобирали на посаду голови на початку червня 2021 року. Також він очолює комітет акціонерів Nord Stream 2 AG – компанії-оператора проєкту газопроводу "Північний потік-2". На початку лютого 2022 року Шрьодера висунули до ради директорів "Газпрому".Цікаво – Німеччина може отримати війну у Берліні: дивіться відео