Як написав у своєму телеграмі-каналі нардеп Олексій Гончаренко, приїзд Путіна трохи загальмував невідомий велосипедист, який викликав переполох. Тому броньованому спецавтомобілю Путіна довелося пригальмувати.

Важливо! Нормандська зустріч: розпочались переговори Зеленського з Меркель – відео

Також Гончаренко опублікував відповідне відео.

Як кортежу Путіна в Парижі перегородив дорогу велосипедист: відео

Зауважимо, що господар Кремля пересуватимуться Парижем на автомобілі Aurus. Ця машина прибула разом із ним у Париж з Росії. Російські офіційні джерела переконують, що це суто російська розробка. Також Aurus відомим під проєктними назвами "Єдина модульна платформа" або "Кортеж". Вперше Путін сів у цей автомобіль під час своєї інавгурації у 2018 році.

До теми! Путін прибув у Париж на зустріч "нормандської четвірки": фото, відео

До слова, перед зустріччю лідер країн «нормандської четвірки» під Єлисейський палац у Парижі з протестом вийшли дві оголені активістки руху Femen. Дівчата скандували гасло "Stop Putin’s War!" (Зупиніть війни Путіна – 24 канал), також одна із них тримала у руках транспарант із написом "Welcome Putin The War Leader" (Вітаємо Путіна – лідера війни – 24 канал). Їх одразу ж затримали правоохоронці.

Що відомо про зустріч у нормандському форматі:

  • У її межах вперше зустрінуться Зеленський і Путін.
  • Востаннє у нормандському форматі український та російський президенти бачились ще у 2016 році
  • Українська сторона давно наполягала на зустрічі у нормандському форматі, де б обговорили питання врегулювання ситуації на Донбасі. Але Росія довго її відтягувала, пояснюючи це тим, що вона "не принесе користі без ретельної підготовки".
  • Попередньо анонсовані питання України під час нормандської зустрічі – розведення військ, обмін полоненими, текст формули Штайнмаєра та Крим.
  • Передумовами для проведення нормандського саміту стали розведення військ у Станиці Луганській (завершилося 30 червня), Золотому (2 листопада) та Петрівському (11 листопада). Також відбулися розмінування цих територій і демонтаж фортифікаційних споруд з обох боків. У підсумку тут має розміститися майбутня демілітаризована зона.