Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Юлія Марушевська звинувачує Романа Насірова у тому, що він зберіг корупцію на митниці.

Він (Роман Насіров, – 24) закидає мені невиконання планів, а собі в актив зараховує їх перевиконання. Ці плани – чиста маніпуляція, якою видатний професіонал прикриває збереження корупційних схем у фіскальному відомстві. Але замість того, аби думати, як створити умови для розвитку економіки, цей "професіонал", витискає останні гроші з ледь живої економіки на користь кількох корупційних кланів. Цей "діамант" в складі "реформаторського" уряду не лише нічого не зробив, аби зупинити тіньові потоки вантажів, які не дозволяють розвиватися чесним бізнесам, але й сприяв збереженню корупційних потоків, просто перевівши їх до своїх дружків на київську та інші митниці,
– написала Марушевська.

Читайте також: Марушевська розповіла, хто "кришує" корупцію на митниці

Окрім того, Марушевська зазначила, що Насіров особливо не цікавився реформами на митниці.

"Я представляла наші плани під час нарад і робочих зустрічей у міністерстві фінансів та комітеті Верховної Ради, але оскільки пана Романа не особливо цікавлять реформи, то й жодного разу його там не було. Ці пропозиції були помічені новим керівником уряду, який публічно їх підтримав. І лише мій безпосередній керівник виявляється про них призабув. Цікаво, чи він не забув часом, куди поклав свою чесно зароблену готівку, коди до банківських скриньок і рахунків, адреси своїх лондонських квартир? Бо ж шкода, якщо людина позбудеться заробленого непосильною працею майна", – зазначила Марушевська.

Читайте також: Звільнення Марушевської: чим запам’яталася одна з наймолодших управлінців в історії України

За її словами, за час, що Роман Насіров очолює держорган, він не спромігся на жодну реформу, окрім нового одягу для митників.

"Цілий інвестиційний банкір за півтора роки на посаді не спромігся не те, що реалізувати чи хоча б почати, але навіть не ініціював жодної суттєвої реформи. Керівник найкорумпованішого відомства навіть не спромігся підвищити рівень оплати праці для тих, хто має носити цю нову форму, аби на службу можна було залучати нових чесних людей, які могли б себе прогодувати без хабарів", – зазначає очільниця Одеської митниці.

Читайте також: Насіров розповів, чому не може відпустити Марушевську

Щодо своєї відставки, то Марушевска задається питанням, чому Роман Насіров так не тримався за попередніх дев’ятьох керівників Одеської митниці, які були перед нею.

І наостанок, про передачу справ. Де був цей "законник", коли я з командою заходила на розгромлену численним "врємєнщиками" митницю, з розбещеним корупційними схемами колективом, розваленою матеріально-технічною базою, спеціально пошкодженими американськими сканерами вантажів тощо. Нагадаю, що за два роки переді мною одеською митницею встигло покерувати дев'ять начальників, яких по черзі просували на цю посаду, мабуть, усі найвпливовіші кримінальні клани, і чомусь тоді ніхто так не тримався за тих, хто йшов,
– підсумувала Марушевська.

Читайте також: Марушевська розповіла, як на неї вплинула відставка Саакашвілі

Слід зазначити, що глава ДФС Роман Насіров буде сьогодні о 22:00 гостем програми "Лівий берег" із Сонею Кошкіною на 24 Каналі. Не пропустіть!