Україна їсть чужу рибу. 70 % риби, яку споживають українці - імпортують з-за кордону. І це не зважаючи на два моря, Чорне та Азовське. Така ситуація викликана тим, що в країні немає достатньо суден, які могли в ловити рибу в океані. Десять років тому український океанічний промисловий флот нараховував 125 кораблів. Зараз залишилось лише шість. Щоправда і ці судна щороку зношуються. Чию рибу будуть їсти українці в майбутньому читайте на сторінках видання "Власть Денег" у матеріалі “Уплыли”.
4% поверхні України завалені сміттям. Ба більше, щороку людина всередньому викидає чотириста кілограмів відходів. Експерти кажуть, що на сміттєвому ринку, враховуючи і земельні ділянки крутяться мільярди гривень. Але і це ще не все, грошей у цьому бізнес-сегменті незабаром побільшає, адже в країні потрібно будувати приблизно сімсот сміттєпереробних заводів та півтисячі звалищ. Скільки можна заробити на відходах читайте на шпальтах “Українського Тижня” у статті “Помийна Мафія”.
За останні півстоліття охочих замовити морський круїз збільшилось в 25 разів. Навіть не зважаючи на економічну кризу минулого року у подорож кораблем вирушили 13,5 мільйонів людей. Наразі круїзи для українців - не вельми популярні. Минулоріч у подорож морями і океанами вирушили приблизно 10 тисяч наших співгромадян. Щоправда ситуація може різко змінитись, враховуючи Євро 2012. Тоді і українські компанії зможуть запропонувати свої круїзи. Про прибутки морських одісей читайте на сторінках видання “Статус” у статті ” Вокруг Света”.
2 хв
Огляд преси за 12 червня
Чию рибу українці будуть їсти в майбутньому читайте у тижневику “Власть Денег”, а ”Український Тиждень”пише про те, скільки можна заробити на відходах. Про прибуток компаній та морські круїзи читайте на шпальтах газети ”Статус”.