Зо два десятки бютівців та кілька нунсівців однією ногою в коаліції. Більшість поповнюється перебіжчиками і опозиція не може нічого вдіяти. До осені коаліція має назбирати 300 голосів - таке завдання поставили на Банковій. Саме це число є конституційною більшістю, яке й дозволить провести політичну реформу. А вона, слід зазначити, дасть можливість повернути главі держави колишні повноваження. Підводні течії коаліції досліджував тижневик "Деловая столица" у статті "Стабильность крепчает".
Україна два роки у Світовій організації торгівлі. Її членство співпало з хвилею світової фінансово-економічної кризи, а тому говорити про помітні здобутки не доводиться. Експерти радять більше зосередитись на ймовірних втратах, які б могли бути в разі не входження до СОТ. Що дало Україні членство в організації та як воно вплинуло на вітчизняну економіку - думки економістів та політологів на сторінках видання "Ізвєстія" у статті "ВТОрой заход".
Євро програє долару. Впродовж останніх 5 тижнів європейська валюта стрімко котиться до низу і починає сягати мінімальних позначок співвідношень з доларом. Європейську боргову кризу не змогли загасити навіть 750 мільярдів євро, які виділив ЄС. Основна причина, через яку євро падає - побоювання учасників ринку, що примусове скорочення країн Єврозони бюджетних дефіцитів може підірвати становлення економіки всієї Європи. Двобій євро та долара - топ-тема свіжого номеру газети "Дєло" у статті "Евро не видит дна".
2 хв
Огляд преси за 18 травня
Тижневик "Деловая столица" досліджував підводні течії коаліції, "Ізвєстія" аналізувало вплив членства у СОТ на вітчизняну економіку, а "Дєло" розкриває тему двобою євро та долара.