Вони працюють трохи більше ста днів, однак декому вже час готуватись до відставки. В уряді даються взнаки конфлікти інтересів різних угруповань, які делегували у владу своїх представників. Одні не пройшли тест на профпридатність, другі виявилися недостатньо лояльними, треті просто комусь заважають. Хто з урядовців не догодив вищому керівництву держави та кому варто пакувати валізи - у свіжому номері “Українського тижня” у статті “Крісла хитаються”.

Полювання “тушок” закінчується. Тепер більшість цікавиться вже не пачками депутатів, які готові одностайно тиснути на кнопки у Верховній Раді, а опозиційними лідерами та регіональними авторитетами. Трансферна політика регіоналів сфокусована тепер на політичну еліту. Спокусивши її, владі вдасться підсилити свою команду та суттєво послабити опонентів. Про крупні політичні торги - читайте на шпальтах тижневика “Власть денег” у матеріалі “НеТУШКИ”.

Не пенсіонери, а мільйонери - основна маса боржників, що не платять вчасно за комунальні послуги. Лише у столиці заборгованість з квартплати на 1 травня становила 700 мільйонів гривень. Не оплачують рахунки ЖЕКів лише якісь 5% мешканців, кажуть у профільному міністерстві, однак найбільш злісні боржники - не бідні українці, а забезпечені. Часто ті, хто має по кілька величезних квартир у Києві. Про великі борги великих людей - пише тижневик “Кореспондент” у роботі “Нехорошие квартиры”.