Під час сьогоднішнього засідання підсудні виступили з останнім словом. Сергій Рабіненко вибачився перед потерпілою Іриною Крашковою і просив суд не карати його суворо.

Натомість підсудні міліціонери Дмитро Поліщук, Євген Дрижак і Михайло Кудринський вкотре заявили, що не мають стосунку до злочинів, в яких їх обвинувачують, і попросили суд винести справедливе рішення.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення. Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.

Адвокат постраждалої від рук врадіївських ґвалтівників Ірини Крашкової Руслан Радецький просить довічного для "врадіївських ґвалтівників".

Натомість прокурори вимагають для підозрюваних у побитті та зґвалтуванні Ірини Крашкової 15 років тюрми. Ув'язнити на такі строки пропонують офіцерів міліції Євгена Дрижака та Дмитра Поліщука.