Парламентська більшість звинувачує його у спробах маніпулювати суспільною думкою.

“Мабуть, звичка фальшувати директиви притаманна не тільки лідерці БЮТ, а ще деяким членам її фракції. Ось і пан Шевченко свою особисту переписку робив чомусь не на бланках депутата, а на бланках комітету. Це призводило до вельми серйозної плутанини у секретаріаті ради. Юристи губилися, де ж справжні рішення комітету, а де ж особиста думка окремого депутата”, - каже заступник голови комітету ВР з питань свободи слова Олена Бондаренко.

Андрій Шевченко звинувачення більшості відкидає.

“Тут же ж треба розуміти, що йдеться не про прізвища - Шевченко чи Бондаренко, чи будь-хто інший - ідеться про принципи, за якими працює цей парламент. Або ми дотримуємося регламенту, створюємо атмосферу справедливості, поваги один до одного, незалежно від того, які у нас партійні квитки, або ми просто намагаємося зачистити всі кабінети, куди людей поки що не розставляє Віктор Янукович. Якщо таке бажання, тоді, в принципі, можна цей парламент закривати, бо в такому вигляді він не дуже тут потрібен”, - сказав голова комітету ВР з питань свободи слова Андрій Шевченко.

Або ми дотримуємося регламенту, створюємо атмосферу справедливості, поваги один до одного, незалежно від того, які у нас партійні квитки, або ми просто намагаємося зачистити всі кабінети, куди людей поки що не розставляє Віктор Янукович. Якщо таке бажання, тоді, в принципі, можна цей парламент закривати, бо в такому вигляді він не дуже тут потрібен

Ймовірних кандидатів на цю посаду в парламенті не називають. Втім, якщо Шевченко таки звільнять, місце голови комітету з питань свободи слова, за регламентом, має залишитись в опозиції.