Аби вижити, бібліотека мала змінитися. Детальніше про те, як їй це вдалося – читайте у матеріалі Ukraїner.

Цікаво Два годинники і не тільки: Ukraїner розповів, чим живуть угорці України

Інна Риб'янцева була директоркою бібліотеки 34 роки, 32 з них працювала саме у приміщенні книгозбірні в Луганську.

Дихалося дуже добре нашим читачам, вони дуже любили в залах наших сидіти. І це, звичайно, мій біль. Та будівля мені сниться саме тому, що вона для мене — як дім,
– зазначила Риб'янцева.

За кілька років активісти бібліотеки знайшли приміщення і перетворили класичну книгозбірню на культурно-освітню платформу Good library, яка стала центром культурного життя Старобільська.

Одна з багатьох ініціатив, які вдалося реалізувати у Good library — тихі вечірки, під час яких музика лунає у навушниках. Якщо у 2016 році після Good silent party про бібліотеку заговорило все місто, то 2019-му захід охопив вже 41 бібліотеку в 37 містах України.

"Ми тоді одночасно всі танцювали, кожен у своїй бібліотеці. Надихає те, що ця ініціатива була запущена з маленького прифронтового містечка на Сході України, яке зібрало до купи 37 міст України одночасно", – прокоментував Сергій Летучий, ініціатор тихої вечірки.

У Good library постійно відбуваються семінари, тренінги, кінопокази, курси з програмування, інші вечірки, книжкові презентації тощо.

Дивіться відео Ukraїner про бібліотеку у Старобільську: