Про це повідомляється на сторінці ООН у Twitter.

Читайте також: Блокування суден в Азовському морі: Україна звернеться в ООН

Так, проти проголосували такі країни: Вірменія, Білорусь, Бурунді, Куба, Іран, Казахстан, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, Росія, Судан, Сирія, Венесуела. Водночас рішення підтримали 68 країн. Відтак пункт "Ситуація на тимчасово окупованих територіях України" внесли до порядку денного.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко наголосив на необхідності прогресу у врегулюванні конфлікту на Донбасі шляхом розгортання миротворчого контингенту під егідою ООН на всій території окупованої частини регіону. Так, глава держави заявив, що має намір підняти це питання на сесії Генасамблеї ООН.

Що таке Генеральна Асамблея ООН?Головний дорадчий, директивний і представницький орган Організації Об'єднаних Націй. Генасамблея ООН має повноваження, зокрема розглядати загальні принципи співробітництва у справі підтримки міжнародного миру і безпеки, в тому числі в питаннях роззброєння, і робити відповідні рекомендації; обговорювати будь-які питання, які стосуються підтримки міжнародного миру і безпеки, і робити рекомендації щодо таких питань; рекомендувати заходи мирного врегулювання будь-якій ситуації, яка могла б порушити дружні відносини між націями.