– Немає вже що підривати. Вже все підірвано. Нещодавно я робив аналітичний матеріал, в якому зокрема перераховував скандали, якісь неприємні речі, інформаційні атаки, що відбулися з президентом Порошенком з Нового року. Недивлячись на те, що я постійно слідкую за подіями, я був вражений. Починаючи з Нового року, Порошенко перебуває під постійним тиском негативу. І Мальдіви (йдеться про дороговартісний відпочинок Петра Порошенка з родиною на Мальдівах – 24) стали символом "самостворених" проблем. Були і зовнішні проблеми, зокрема, чутки про нібито ФСБ-шне минуле Порошенка. Були й інші "атаки", які псували імідж президенту. І на цьому фоні з'являються одкровення Онищенка, який ще раніше заявляв, що він буде атакувати. Він навіть вже говорив, як саме буде атакувати. Тобто не було вже несподіванки.
Читайте також: "Вигідно тільки ворогам Церкви": в РПЦ прокоментували ідею створення єдиної церкви в Україні
– Це помста. Тому що з колегою вчинили не по-пацанськи, не "по-понятіям". Він (Онищенко – 24 Канал) багато разів намагався домовитись: ну я ж тобі робив якісь корисні речі, я для тебе робив темні якісь операції, тобі корисні. Всі знають, що бізнес, до якого можна пред'явити певні претензії, ми на нього не дивимось, але ти нам "атстьогіваєш" на наші якісь політичні проекти. І все це було порушено. І чомусь зі Злочевським розрулити можна було, так? А з Онищенко – не можна. Тобто, це можуть бути такі приватні мотиви помсти. Вони зрозумілі.
У державі, яка воює, чиновники спекулюють на закупівлі бойової техніки. У ній фігурують керівники Міноборони та народний депутат Сергій Пашинський, який є головою цього комітету. Їм закидають розкрадання 36 мільйонів доларів з бюджету. Про це все ще доводитимуть в суді юристи. Журналісти моментами спрацювали трохи нечисто, тому Пашинський може порадіти, відтак, почуває себе впевнено. Зараз ніхто не ризикне піти проти нього, бо там фігурує ще й соратник президента Гладковський.
– З точки зору держави, це трохи небезпечно і з цим треба щось робити. Ми знаємо, що всі "тітушки" переховувались в Лаврі (маються на увазі події на Майдані у 2013-2014 роках – 24). Тобто від всього, що пов'язане з Московським патріархатом, віє холодом ФСБ. Ми пам'ятаємо, що було у 90-х, коли вони (місцеві релігійні громади Київського патріархату та Московського – 24) розводилися – з побиттям, істериками, кров'ю. Але коли дійде до цього, то мало не покажеться, тому що у цих питаннях люди не хочуть і не можуть вести себе раціонально. Питання віри для віруючих людей б'є по болючому. Це питання не менш болюче, ніж питання мови та національної ідентичності.
Більше – дивіться у програмі.