Аваков заявив, що рішення про ліквідацію терориста ухвалили через реальну небезпеку. Про це міністр внутрішніх справ написав у твіттері.

Важливо Полтавського терориста ліквідували: ДБР перевірить дії поліції

За інформацією поліції, патрульні побачили чоловіка, схожого за описом на розшукуваного зловмисника, і намагалися його затримати. Однак під час цього терорист знов взяв у заручники правоохоронця та грозив підірвати гранату.

Як зазначили у пресслужбі Нацполіції, унаслідок підриву полтавського терориста на своїй гранаті правоохоронці не постраждали. Керівник поліції Полтавської області Іван Виговський зауважив, що життю поліцейського, який був у заручниках, загрожувала реальна небезпека.

Наразі на місці події працюють слідчо-оперативна група поліції, представники територіального управління ДБР та прокуратури Полтавської області.

На жаль, знову неадекватна поведінка полтавського терориста, який кілька днів переховувався. Внаслідок злагодженої роботи поліцейських зловмисник був ліквідований снайпером і підірвався на власній гранаті,
– написав Аваков.

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк у фейсбуці написав, що у снайпера не було вибору, окрім ліквідації полтавського терориста.

Бойова граната фактично була приведена в дію, і тієї миті наш снайпер зробив точний постріл. У заручника було лише три секунди до вибуху. І наш співробітник встиг ними скористатися. Граната вибухнула, але, слава Богу, поліцейський залишився неушкодженим,
– пояснив Шкіряк.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/v3211398За його словами, у співробітників КОРДу не було жодних інших варіантів, крім миттєвої ліквідації Скрипника.Джерело: https://censor.net.ua/ua/v3211398

Затримання полтавського терориста: головне

  • 23 липня у Полтаві Роман Скрипник під час затримання дістав гранату й погрожував її підірвати. Тоді у заручники він взяв полковника поліції.
  • Впродовж дня правоохоронці вели перемовини зі Скрипником, який хотів не йти до в'язниці. Через декілька годин терорист відпустив заручника та втік у ліс.
  • Сотні силовиків з авіацією марно 9 днів шукали Скрипника в лісах та полях Полтавщини.
  • Роман Скрипник був кілька разів засуджений за дрібні крадіжки та зберігання наркотиків. Недовго брав участь в АТО. Мав дружину та сина.