Про це в прямому ефірі 24 каналу голова правління Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

Читайте також: Татарин, українська диверсія, закоханий маньяк: що російські ЗМІ писали про трагедію у Керчі

За її словами, однозначно Росія несе відповідальність за ефективне розслідування і тут питання, чи дійсно ми дізнаємося правдиву кількість загиблих, причини та хто за цим стоїть.

Ми маємо жахливий досвід Норд Осту, Беслану в Росії, коли вони намагалися приховати розслідування, тому що за вбивствами стояла влада Путіна,
– зазначила Скрипник.

Правозахисниця сказала, враховуючи, що в Криму немає українських органів або міжнародніх розслідувальних місій важко дізнайтися, ми будемо мати лише російську версії подій.

"Вже зараз говорять про посилені заходи на півострові у навчальних закладах. Місцеві мешканці говорять, що зараз є присутність силових структур і вже є заяви, що будуть шукати людей, які можуть буди причетними до цього. Тому ми не виключаємо, що будуть обшуки та затримання або якісь намагання знайти винуватців. І тут питання, чи дійсно це будуть винуваті люди, чи це буде наступна фабрикація кримінальних справ", – наголосила Скрипник.

Нагадаємо, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, бомбу підірвав Владислав Росляков, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі.

Внаслідок інциденту загинули 18 людей, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

Через вибух у політехнічному коледжі в Керчі Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу за статтею терористичний акт, яку перекваліфікував на масове вбивство.

Дивіться відео про теракт в Керчі: