Про це повідомляє проект PROSUD.

У матеріалі видання зазначається, що з 14 квітня 2016 року Клименко працює начальником відділу забезпечення державного обвинувачення в регіоні управління підтримання державного обвинувачення в суді прокуратури Києва.

Читайте також: Вища рада правосуддя звільнила суддю, яка судила активістів Євромайдану

Згідно з автобіографією Клименка, він працює у правоохоронних органах з 2001 року. У 2010-2014 роках Клименко працював на керівних посадах у прокуратурі Києва.

Він також брав участь у конкурсі на посаду директора Державного бюро розслідувань. У 2012 році Клименко намагався стати суддею і пройшов кваліфікаційний іспит на посаду судді.

У декларації Клименка вказана Ірина Степанівна Чорна як особа, яка з ним проживає, але пара не перебуває у шлюбі. Чорна також працює прокурором у Генпрокуратурі. Із 31 січня Чорна є заступником начальника відділу забезпечення звинувачення у Верховному Суді управління підтримання обвинувачення в суді Департаменту підтримання обвинувачення і представництва інтересів держави в судах.

Згідно з деклараціями прокурорів за 2013, 2015 і 2016 роки, Клименко вказав 391 тисячу гривень зарплати, 1,6 мільйона гривень спадщини і 1,1 мільйона гривень від продажу нерухомого майна.

Щодо статків Чорної, то вона в 2013 році заробила 259 тисяч гривень і отримала 400 тисяч гривень як подарунок від батька. У 2015 і 2016 роках Чорна не вказала заробітну плату. В цей період вона доглядала за дитиною, але виплати на дитину до досягнення нею трирічного віку отримував Клименко.

Згідно з декларацією Клименка за 2015 рік, продавши своє майно за 1,1 мільйона гривень, він користувався службовою квартирою площею 56,3 квадратних метра. Зазначимо, що у декларації Клименка за 2016 квартира із такою ж площею вказана як приватна власність – по 50% у власності Клименка і його доньки. Наголошується, що Клименко приватизував службову квартиру всього за 10 гривень. При цьому у його сім'ї було інше нерухоме майно, тому проблем з житлом Клименко не мав.

У 2017 році Клименко отримав у спадок від матері 3 земельних ділянки в Чернігівській області.

За що засудили Юрія Луценка? 27 лютого 2012 року Луценко був засуджений до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права обіймати певні посади. Судді Печерського райсуду Києва визнали Луценка винним у перевищенні службових повноважень, нецільовому використанні державних грошей, виділенні квартири своєму водієві та зарахуванні йому цивільного стажу як міліцейського. Присудили сплатити державі 643 тисяч гривень збитків.

7 квітня 2013 року на підставі Указу Президента "Про помилування" №197/2013 звільнений від подальшого відбування основного покарання.