Таку думку висловив оглядач The Washington Post Дейна Мілбенк.
Він, зокрема, пише, що минулого тижня американці дізналися – російська сторона "до того, як злити викрадену інформацію, в деяких випадках фальсифікує документи, редагуючи їх так, щоб додати до них брехливу інформацію, а потім видати документи за їх оригінали".
Оглядач має на увазі ситуацію з хакерами, які помилково розмістили в інтернеті і оригінальні, і відредаговані версії трьох документів.
Читайте також: У вересні Путін зустрінеться з Обамою, щоб поговорити про Україну
"Ці документи, викрадені з фонду "Відкрите суспільство" Сороса, були підправлені хакерами, щоб створити хибне враження, ніби російський антикорупційний активіст Олексій Навальний фінансувався Соросом", – написав журналіст Foreign Policy Еліас Гролл.
Відтак, Мілбенк припускає, що агенти Путіна також планують напередодні президентських виборів у США викласти в мережу відредаговані документи.
Це можуть бути докази, що Clinton Foundation нібито фінансує "Ісламська держава", або зізнання Клінтон, що їй плювати на американців, загиблих в Бенгазі.
Також автор The Washington наголошує, що російська гібридна війна зараз ведеться набагато активніше, ніж будь-коли.
Читайте також: Українські політики зосередились на Трампі, як проросійській загрозі – Financial Times
"Путін втрутився у внутрішню політику у Франції, Нідерландах, Великобританії і інших країнах, допомагаючи крайнім політичним партіям дестабілізувати їх. Мабуть, тепер він проробляє в США те ж саме", – переконаний автор.
"Якщо, скажімо, в кінці жовтня путінські хакери опублікують підправлений документ, який очорнятиме Клінтон, цілком ймовірно, що конкуренція спонукає ЗМІ написати про ці документи до того, як з'явиться шанс з'ясувати, чи були ці документи виправлені і яким чином", – наголосив Мілбенк.