Про це йдеться у статті Bloomberg.

Видання дивує, що у такий складний момент європейські чиновники говорять про перспективи нормалізації відносин з президентом Росії Володимиром Путіним.

Читайте також: Росія зараз не наважиться розпочати війну проти України, — Кучма

Bloomberg переконаний, що ЄС має зберегти санкції проти Кремля.

Як зазначає видання, не менш важливим є те, що, змушуючи Росію платити за військову агресію, Євросоюз об'єднується в спробі забезпечити безпеку як мінімум чотирьох своїх членів - Польщі та трьох прибалтійських держав.

Читайте також: Війна в Україні – боротьба за глобальну безпеку, — Порошенко

Як йдеться у статті, Росія продовжує надавати військову допомогу сепаратистам, хоча і заперечує це. Путін каже, що хоче миру і навіть відправив Президенту України Петру Порошенку лист з пропозицією про те, щоб обидві сторони відвели важку артилерію від лінії фронту. Тим не менш, це пропозиція надійшла вже після атаки повстанців і лютої битви за донецький аеропорт, під час якого українським військовим довелося відвойовувати свої позиції за допомогою танків.

Відступити саме зараз означало б дати можливість проросійських бойовиків консолідувати свої сили і закріпити контроль над окупованими територіями, тому Порошенко відмовився, і Путін знав, що його відповідь буде саме такою,
— переконані іноземні журналісти.

У Bloomberg також зазначили, що Путін підтримує хороші стосунки з ультраправими європейськими партіями, які прагнуть зруйнувати ЄС.

"Мабуть, Путін весь час розраховує на те, що ЄС виявиться занадто слабким і роз'єднаним, щоб сказати йому: ні. Він дуже здивувався, коли європейські лідери вирішили ввести економічні санкції відносно Росії. Поки Путін не вирішить повністю вивести свої війська з України, ЄС повинен зберігати свою одностайну рішучість", — впевнені у виданні.

Нагадаємо, кількість військовослужбовців регулярних частин ЗС РФ на території України вже біля 10 тисяч, їхня чисельність постійно збільшується.