Зауважимо, що 21 лютого президент Росії виголошував послання до Федеральних зборів і на цьому заході не було чимало чиновників, зокрема Кадирова. Очевидно, він не спроможний був там з'явитися через хворобу.

Дивіться також Чому Європа не замерзла: зрада "генерала Мороза", або як Росія провалила зимовий похід

Кадиров не довіряє російським лікарям

Як пишуть медіа, за останні кілька місяців Кадиров сильно набрав ваги, а на відео видно, що він просто-таки не може розплющити очей. Власне, скоріш за все, у Кадирова серйозні проблеми з нирками. Принаймні так стверджує колишній віцепрем'єр Чечні Ахмад Закаєв, який живе в еміграції.

Проблеми з нирками пояснюють його роздуте тіло. Кажуть, Кадиров навіть привіз до Чечні медика з ОАЕ, бо не вірить лікарям у Росії,
– констатували у виданні Bild з посиланням на Ахмада Закаєва.

Ймовірно, йдеться саме про медика, на ім'я Яссін Ібрагім М. Ель-Шахат. Він є головний лікарем ниркового відділення лікарні Burjeel в Абу-Дабі. Прилетів він до Грозного – столиці Чечні, – аби лікувати Кадирова якраз тоді, коли виступав Путін.

Путін також хворіє: розвідники підтверджують

  • До цієї теми згадаємо, що час від часу у засобах масової інформації з'являються повідомлення про те, що на різноманітні захворювання страждає президент ворожої держави Владімір Путін. Уже навіть в Головному управлінні підтверджували, що це так.
  • Начальник ГУР Міноборони України генерал-майор Вадим Скібіцький констатував, що російський диктатор тяжко хворів та через це Кремль змушений був витягати на арену двійників бункерного діда.
  • Окрім того, речник ГУР Андрій Юсов зазначав, що Путін давно невиліковно хворий, як і все російське суспільство.