Так, дітей змушують говорити про добровільне переміщення та "порятунок". По факту це депортація дітей, задля "перевиховання", пише 24 Канал.

Дивіться також Тато – в Полтаві, а мама зникла: хлопчик з фільму Комарова знайшов батьків

Що не так з історією "порятунку" Анни Науменко

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко опублікував у себе в телеграмі розбір інтерв'ю уповноваженої Путіна з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

5 березня вона дала інтерв'ю російській пропаганді, де прямо каже – дівчинка Аня Науменко та її родина не сироти. Мовляв, у них наче живий батько і тому казати про примусове та незаконне переміщення в Росію неможливо.

Але потім з'являється окреме пропаганда відео інтерв'ю іншому телеканалу вже з Анею Науменко з Маріуполя. Де поруч з нею опікун Тетяна Юркеєва. Якщо дівчинка не сирота, то звідки опікун? Ну й головне питання – де батько? Батька Ані Науменко немає ніде. На жодному відео,
– зазначив Андрющенко.

Окрім того, він нагадав, що відомо, що загибла мати Ані Науменко незадовго до початку повномасштабного вторгнення розлучилась з чоловіком – батьком Ані, через що була в депресії. Через яку, у тому числі, загинула.

"Склавши все до купи, зрозуміло, що дітей Львова-Бєлова разом з російськими військовими вкрала. А брехня не стикується між собою та правдою ніяк", – наголосив радник.

До теми Найбільша катастрофа людства: як можна повернути депортованих українських дітей

Скільки дітей викрала Росія

  • Росіяни депортували з окупованих територій 16 224 дитини, 308 дітей вдалося повернути. З початку вторгнення вже знайшли 10 230 хлопчиків та дівчаток. Це офіційні дані Офісу омбудсмена станом на 7 березня.
  • Президент Володимир Зеленський сьогодні опублікував відео про викрадення Росією українських дітей.
  • Він наголосив, що ці злочини мають переслідуватися законом, а всі причетні – постати перед судом.