Красиков у 2007 році був підозрюваним у вбивстві в Карелії депутата і бізнесмена Юрія Козлова, мовиться у спільному розслідуванні Bellingcat, Der Spiegel і The Insider. В тому ж році Красиков мав тісні зв'язки з ФСБ і, ймовірно, навіть працював у спецназі "Вимпел".
Читайте також: Замовні вбивства і саботаж: у французьких Альпах викрили базу російських шпигунів
Що відомо про вбивство у Німеччині громадянина Грузії? Громадянин Грузії, колишній чеченський командир Зелімхан Хангошвілі був убитий в серпні 2019 року пострілом у голову в центральному берлінському парку. Прокурори Німеччини заявили про причетність до вбивства російської розвідки. Зокрема, підозрюваним виявився Красиков і його затримали. Хангошвілі воював у другій чеченській війні проти російських військ на Північному Кавказі в 2001-2005 роках. Був польовим командиром і близьким союзником чеченського президента Аслана Масхадова.
У 2013 році Красикова вже підозрювали у вбивстві підприємця Альберта Назранова. Його оголосили в розшук, проте незабаром судовий процес призупинили. А в червні 2015 року Красикова прибрали з федерального розшуку і бази Інтерполу. Згодом він отримав нові документи на прізвище Соколова.
У 2015 році Красиков їздив до окупованого Криму, в 2017 літав до Бішкека, а після – знову до Криму. Кожна поїздка тривала від 5 до 7 днів.
Розслідувачі пускають, що Красиков був завербований спецслужбами Росії як найманий вбивця.
Росія раніше вже використовувала схожу схему вербування колишніх злочинців. Так, навесні 2019 року в Києві затримали росіянина Олексія Комаричева, який підірвався на вибухівці при спробі закласти бомбу під авто українського військового. Комаричеву відірвало обидві руки, але він вижив. На думку розслідувачів, у Києві він виконував завдання російської військової розвідки.
У 2016 році, під час роботи Комаричева в міліції його затримали при отриманні хабара. Тоді чоловікові загрожувало ув’язнення і штраф у 48 мільйонів рублів.
У розслідуванні журналістів також згадується ім'я Олега Смородинова. Його затримали в Україні після вбивства офіцера Івана Мамчура, який працював у рівненському СІЗО. До цього Смородинов воював на боці проросійських бойовиків на Донбасі. Він також був завербований ФСБ, коли намагався примкнути до приватної військової компанії "Вагнера".
До теми: ФСБ вербує українців, які регулярно їздять до Криму: хто та як цим займається
Під час затримання у Смородинова нібито був список з 6 осіб – ймовірних жертв майбутніх замахів. Усіх людей зі списку об'єднувала служба в грузинській армії під час війни з Росією в 2008 році.