Депутатка підкреслила, що не приховує цього факту. Для чого "слугам народу" такі рекомендації – вона розповіла в ефірі 24 каналу.

Цікаво "Слуги народу" випустили цукерки на свою честь: це подарунок до річниці існування партії – фото

Кравчук також повідомила, що зараз розробляють новий сайт для президентської політсили, його запустять ще до кінця літа.

Там, думаю, буде спеціальний розділ – "Наша позиція". Аби не треба було в медіа пересилати цю інформацію, а щоб медіа могли зайти на сайт і самі знайти,
– пояснила вона.

І додала, що сподівається: крім народних депутатів до "слуг народу" додасться багато депутатів різних рівнів, яких оберуть в жовтні на місцевих виборах. Тож для них це також буде корисно.

"Слуги народу" отримали рекомендації, що говорити на річницю монобільшості

"Слуги народу" звітуватимуть перед українцями

Вона підкреслила, що зараз публічних депутатів є набагато більше. Просто хтось активніше ходить на ефіри та бере участь в дискусіях, а хтось більше концентрується на законотворчості або роботі в своєму окрузі.

Якщо не 100%, то 98% "слуг народу" є публічними, але на різних рівнях. Наприклад, хтось комунікує з пресою на рівні своєї області. Найближчим часом проведемо багато пресконференцій та звітів – перед громадськістю, виборцями, журналістами,
– зазначила депутатка.

Кравчук також анонсувала, що 21 липня у київському КВЦ "Парковий" депутати "Слуги народу" звітуватимуть про першу річницю монобільшості. Схожі заходи згодом відбудуться й в інших регіонах.

Рік монобільшості: що не встигли "слуги народу"

Депутатка наголосила: шкодує про те, що поки не вдалася ухвалити законопроєкт про референдум в другому читанні. А також про те, що Рада лише приступає до ухвалення пакету про народовладдя. "Мабуть, треба було це швидше починати, проводити через комітети", – зауважила вона.

Крім цього, за словами Кравчук, хотілось би протягом цього року провести у Конституцію усі питання, які стосуються децентралізації. Адже у 2020 році вперше одночасно по всій країні відбудуться вибори в ОТГ.

"Але знову ж таки, в Конституції в нас ще немає прописаноного поняття ОТГ. Залишаються райдержадміністрації, які будуть таким незрозумілим формуванням, поки не будуть створені префектури. Сподіваюсь, нове районування ми ухвалимо завтра (15 липня – 24 канал). Якраз в порядку денному є два важливі рішення – нові укрупнені райони та постанова про призначення виборів 25 жовтня", – підсумувала нардепка.