Інцидент, нагадаємо, стався ще у 2015 році біля будинку екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Як зазначила Бурдей, справу закрили ще у 2016 році, бо не було знайдено складу злочину. Тоді у відповідь на запит пані Бурдей Києво-Святошинська прокуратура повідомила, що "постанова про закриття не виносилась, оскільки підпис слідчого пана Захарченка – підробний".

Як пояснила журналістка, за фактом підробки документів було відкрите ще одне кримінальне провадження і тоді "слідчий Захарченко дав письмові пояснення, що постанову не підписував". Згодом, за словами журналістки, справу таки передали до суду.

Читайте також: "Хуліганство" за вбивство журналіста: чому Крисін знав про розстріли на Майдані заздалегідь

6 лютого мало відбутися останнє судове засідання, однак стало відомо, що справу таки закрито.

Ми рік ходили на судові засідання, а учора мало бути останнє... І вони підготували для нас сюрприз: на засідання прийшов той самий слідчий Захарченко і заявив, що таки підписував цю постанову про закриття нашої справи ще у 2016 році, а отже, якщо є постанова про закриття – суддя офіційно закрив нашу справу. Finita la commedia,
– написала журналістка.

Автор і ведучий програми "Наші гроші" Денис Бігус повідомив, що з цього приводу буде офіційна заява редакції. Наразі журналісти працюють з юристами.